Prokalorie, Catering Sokółka, Dieta, Kalorie, Pyszne, Jedzenie, Zamówienie, dowóz, Sport, Fitness, Odchudzanie, Pod drzwi, Do firmy, Do pracy, Na siłownie, Dietetyczny

Ta strona używa plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej...

 

Dieta Standardowa

Dieta przeznaczona dla wszystkich osób, które chcą się zdrowo odżywiać oraz zadbać o figurę. Zawiera 5 zbilansowanych posiłków: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja. Dostępna w wariantach: 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal.

 
 

Dieta Wegetariańska

Dieta wykluczająca z menu mięso i ryby, bazuje na produktach pochodzenia roślinnego w tym na owocach, warzywach oraz zbożach. Zawiera 5 zbilansowanych posiłków: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja. Dostępna w wariantach: 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal.

Dieta 3 posiłkowa

Dieta standardowa zawierająca 3 posiłki, pakiet idealny dla osób, które chcą zdrowo i smacznie odżywiać się w pracy / szkole / uczelni.
Dieta 3 posiłkowa jest dostępna w dwóch wariantach:

1. Drugie śniadanie, obiad, podwieczorek

2. Śniadanie, obiad, podwieczorek

 
 

Dieta bez glutenu i laktozy

Dieta przeznaczona dla osób wrażliwych na gluten i laktozę. W diecie zostały wykluczone produkty zawierające gluten i laktozę i stosowane są zamienniki m.in.: produkty zbożowe naturalnie bezglutenowe, nabiał bezlaktozowy oraz roślinne substytuty nabiału.